fbpx

Pozíció leírása:

Szombathelyi elektronikai gyártásban piacvezető partnercégünk részére keresünk SZERSZÁMKARBANTARTÓ munkakörbe munkatársat 1 műszakos munkarendbe!

Feladatok:

Fröccsöntő gépek, vágó, hajlító és préselő szerszámok eseti és tervezett karbantartása, javítása
Finommechanikai gépszerkezetek, gépegységek állapotfelmérése, javítási feladatok elvégzése
Finommechanikai szerkezetek előkészítése, összeállítása, beállítása műszaki rajz szerint
Finommechanikai szerkezetek illetve azok termékeinek a bemérése beállítása, mérések végzése
Alkatrészek cseréje, finommechanikai elemek karbantartása, finom megmunkálása (polírozás)
Gyártási folyamat technikai kiszolgálása
Gépek rendelkezésre állási idejének stabilizálása
Eseti és tervezett mechanikus karbantartások végrehajtása
Gépfejlesztések és átépítésekben való részvétel
Számítógépes dokumentációs feladatok ellátása

Amit kínálunk:

Biztos háttérrel rendelkező vállalat, modern munkakörnyezet
Versenyképes bérezés, műszakpótlékok
13. havi juttatás
Cafetéria (próbaidőt követően)
Nyugodt környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Bejárási támogatás
Akár távoli jelöltek jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

Gépész szakmunkás vagy technikumi végzettség
Pneumatikai ismeretek
Kéziszerszámok ismerete (pl. tolómérő)
Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
Magabiztos számítógépes ismeret
4 műszakos munkarend vállalása
Önálló, felelősségteljes munkavégzés
Mentorálás, kollegák betanítása
Fröccsöntő gépekkel és szerszámok ismerete
Műszaki rajzolvasási készség

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.