fbpx

Raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása
A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tárolóhelyek feltöltése, a készletek állagmegóvása
Komissiózás, az áruk megrendelés szerinti összegyűjtése
Számítógépes nyilvántartás vezetése

Elvárások / Requirements

Érvényes targoncavezetői engedély (3324, 3312)
Számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
Raktározási tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
1 vagy 2 műszak vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

Kulturált, tiszta munkakörnyezet
Alapbér bruttó 345.000 Forint
Átlagosan elérhető havi bruttó bónusz: 70.000 Ft
Napi targoncavezetői pótlék: bruttó 4000 Forint
Ingyenes étkezés, minden ledolgozott munkanap után
Ingyenes, klimatizált vállalati buszok több megyéből is, már az interjúra való bejutáshoz is igénybe vehetőek!
Szezonális ösztönző ajándékok, bónuszok
Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
Sport és kulturális programok támogatása,
Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

További kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetsz bizalommal:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a “JELENTKEZEM” gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra!

Hirdető: Trenkwalder Kft