Unod már a bezártságot és a monoton raktári munkát? Változtass! Építsd fel karriered nálunk, gyere hozzánk targoncavezetőnek a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren található új Cargo City raktárbázisra. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

Áruszállító repülőgépek földi kiszolgálásában való részvétel
Légiáru targoncával történő mozgatása repülőgépek/kamionok és a raktár között
Légiáru szortírozása, raktározása, szállítandó paletták összeállítása

Elvárások

Érvényes targoncavezetői jogosítvány 3324
“B” kategóriás jogosítvány
Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet

Amit nyújtunk

Bejelentett fizetés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
Hosszú távú munkalehetőség, szakmai és anyagi fejlődési lehetőség
Kulturált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
Közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
4 évszakos munkaruha

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás
Munkaidő-beosztás szerinti munkarend vállalása

Hirdető: Kangaroo Group Kft