fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

Targoncavezető

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatod lesz:

Anyagmozgatás targoncával
Anyagok és áruk mozgatása, rakodása különféle szállítóeszközökre
Raktári forgalommal kapcsolatos nyilvántartások és dokumentációk vezetése
Készletek folyamatos nyomonkövetése
Részvétel készletmegállapító leltárakban, készletellenőrzésekben

Elvárásaink:

Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
Önálló, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
Több műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatás nettó 192.000 Ft/év
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi u. 20.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Hirdető: Kőröstej Kft.