Irány a jövőbe! Szeretnél egy szuper modern robotizált raktárban dolgozó csapat tagja lenni? Gyere hozzánk targoncavezető pozícióba partnercégünk piacvezető vadonatúj webshopraktárába. Versenyképes kereseti lehetőség, két vagy három műszakos munkarend. A logisztikai központ Budapest határában, Vecsés környékén található. Érdekes, nem monoton, hosszú távra tervezhető munka, fejlődési és előrelépési lehetőségekkel pozitív, befogadó környezetben. Magasemelésű, homlokvillás, betároló – elhordó targoncások jelentkezését is várjuk, küldd el nyugodtan önéletrajzodat pályakezdőként is!

Feladataid a következőek lesznek:

Anyagmozgatás a raktár területén
A beérkezett áru betárolása, kitárolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum alapfokú végzettség
Vezetőállásos és/vagy vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
Hajlandóság 2 vagy 3 műszakban való munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Raktározásban szerzett tapasztalat illetve gyakorlat
Saját autó a munkahely megközelítéséhez
Együttműködő hozzáállás, megbízhatóság, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés kulturált munkakörülmények között egy Európai szinten is kimagasló technológiai környezetben
Műszakrend: hétfőtől péntekig
Választható műszakbeosztás: 2 vagy 3 műszak
Szabad hétvége
Kiemelkedő kereseti lehetőség
Utazási költségtérítést biztosítunk

Hirdető: Kangaroo Group Kft