Somogyvári partnercégünk 2002-ben alakult, azzal a céllal, hogy egy korszerű technológiájú ásványvíz palackozó üzemet hozzon létre.

Feladatok:

késztermék leszedése a gyártósor végéről
raklapok szállítása
gyártósor alapanyag kiszolgálásához szükséges anyagok szállítása a sor mellé
kész, raklapozott, csomagolt termékek előkészítése a szállításra

Elvárások:

önálló, pontos munkavégzés
targoncavezetői engedély,érvényes orvosival és OKJ-s bizonyítvánnyal
1-2 éves tapasztalat

Munkaidő

áprilistól-szeptemberig 12 órás munkaidő, 2 műszak, októbertől-márciusig 3 műszak 8 órában hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk

alapbér+bónusz: br. 320.000,-Ft/hó+30.000-60.000,-Ft/hó bónusz
munkába járás: 40 Ft/km gépkocsival történő bejárás esetén, illetve 86% tömegközlekedés esetén

Jelentkezés Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 3180 számon vagy a szucs.anett@humancentrum.hu e-mail címen is kaphat.

Hirdető: Humán Centrum Kft.