Tiszaújvárosi partnerünkhöz keresünk áruátvevő-kiadó targoncavezető munkatársat!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyártója a biaxiálisan orientált, azaz a kétirányban nyújtott (BOPP) öntött polipropilén (CPP) és a biológiailag lebontható fóliáknak (BoPLA). A gyártott fóliatípusokat élelmiszercsomagolásra, cimkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási anyagként is értékesítik. Ezeket a fóliákat a cég 11 gyáregységében, 6 kontinensen gyártja: Dubai, Oman, Egyiptom, Olaszország, Magyarország (Tiszaújváros), Ausztrália, USA, Kanada, Spanyolország, Kolumbia és Mexikó.

Csomagolási segédanyagok átvétele a beszállítótól és betárolása a megfelelő rakhelyre.
Késztermékek kiszállításra való előkészítése a komissiójegy alapján, rakodása a szállítójárműre.
A rakodást követően a szükséges információk biztosítása a szállítási okmányok elkészítéséhez.
Segédanyagok kiadása a termelés igényei alapján.
A raktári tárolóterületek rendjének kialakítása és megtartása.
Az anyagmozgató eszközök üzemképességének biztosítása, a szükséges karbantartási és ellenőrzési tevékenység elvégzése.
Szükség esetén besegít a késztermékek átvételébe, a megrendelt és beszállított segédanyagok átvételébe, betárolásába.

Elvárások / Requirements

2 műszakos munkarend vállalása (DE,DU,DE,DU, 6:00-14:00, 14:00-22:00)
Szakmunkás / Gimnáziumi / Szakközépiskolai / Technikusi végzettség
OKJ Targoncavezető szakképesítés
Targoncavezetői (hatósági) jogosítvány (vezetőüléses targoncára)
Érvényes orvosi pecsét a jogosítványban
Targoncavezetői tapasztalat
B kat. jogosítvány
Jó fizikum, szorgalom, dinamizmus, kitartás, csapatszellem, kiszámíthatóság, megbízhatóság, terhelhetőség

Amit nyújtunk / Benefits

Cafeteria ~ nettó 266.000 Ft / év
Éves teljesítmény prémium: összege elérheti az éves alapbér 6 %-át (éves bér: ~ 13 havi)
13. havi fizetés
Kompetencia alapú bérezés, bérsávok: teljesítmény alapján 1 éves munkaviszonyt követően
MBH Bank önkéntes nyugdíjpénztár Munkáltatói hozzájárulás a rendszeres bruttó bér 6,3%-nak megfelelő összegben
Élet, -és balesetbiztosítás
Munkábajárás támogatása közig.határon kívülről (gk: 24.-Ft/km)
Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés (emelőgépkezelő , targoncavezető tanfolyamok)
Ajánlási bónusz
Csapatos sportolási lehetőség (foci, kerékpározás)
Egyéb tárgyi juttatás évente több alkalommal (pl. Karácsony, stb)
Hosszútávú álláslehetőség
Nemzetközi munkakörnyezet

Hirdető: Randstad Hungary Kft.