Takarmánygyártó, gabona- és fehérjenövény kereskedő cégcsoport megbízásából környei premixüzemébe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Targoncás munkakörben szerzett tapasztat

Pontos, precíz munkavégzés

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Segítőkészség, csapatszellem

Felelősségteljes munkavégzés

Érvényes OKJ-s targonca jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Műszaki véna

Terhelhetőség

Főbb feladatok, munkák:

Napi szintű premixüzemi anyagmozgatási feladatok (betárolás és kitárolás) ellátása

Árumozgatásban, betárolásban való aktív részvétel

Az üzemirend fenntartása, készletek feltöltése, kezelése

Áru-összekészítés szállítmányok szerint

A rábízott feltermelő berendezések üzemeltetése, kezelése és felügyelete az érvényes utasítások alapján

Leltározásban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

Korszerű, folyamatosan fejlődő nemzetközi, ugyanakkor családias környezet

Munkavállalói ajánlási program

Szakmai fejlődés és képzési lehetőségek

Azonnali munkakezdés

Hosszú távú stabil munkahely

Piacképes bérezés (alapbér + egyéb juttatások + SZÉP-kártya juttatás)

Utazási költségtérítés saját jármű illetve tömegközlekedési eszköz használata esetén is

Munkavégzés helye

2851 Környe, Tópart u. 1

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Hirdető: WORKLIFE Hungary