Logisztikai partnerünk, Százhalombattán keresi új munkatársát targoncavezető pozícióba.

Feladatok:

– Beérkező áruk átvétele, raktározása

– Raktárkészlet kezelése, szükség esetén kézi anyagmozgatás (max. 25-30 kg)

– Készletek összekészítése a kiszállításhoz

– Az áruk szállítása a raktáron belül

– Együttműködés a logisztikai csapattal

– Raktári informatikai eszközök kezelése

– Raktári rend fenntartása

– Scanner használat

Munkarend:

– 3 műszak (06:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)

– Hétfőtől- péntekig

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Elvárások:

– Érvényes targoncavezetői jogosítvány ( 3313 ÉS 3324) + gyakorlat

Amit kínálunk:

– Versenyképes alapbér + műszakpótlék

– Havi bónusz

– Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

– Utazási költségtérítés

– Tiszta munkakörnyezet

– Fejlődési lehetőség

– Ingyenes szálláslehetőség

Hirdető: Viapan „Dologidő” Kft.