Szeretnél egy megbízható, dimanikusan bővülő cégnél dolgozni?

Lenne kedved egy jó hangulatú, fiatalos csapathoz tartozni?

Érdekel a kereskedelem világa?

Akkor Nálunk a helyed!

Mi HOSSZÚTÁVON számítunk RÁD!

Csatlakozz hozzánk

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS munkakörbe

Budapesten, a XVII. kerületi kereskedésünkbe

Hogy miért Minket válassz?

Mert ezek mind megvannak nálunk:

fix havi alapbér + juttatások:
prémium
cafeteria
pótlék
munkába járás támogatása (vidéki bejárás esetén): autóra 30 Ft/km, tömegközlekedésre: 100% helyközi bérlet térítés
dolgozói vásárlási kedvezmény
Kezdés: AZONNAL lehetséges
kedvezményes üdülés BALATON-parti pihenőházunkban
HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés
100%-ban bejelentett, stabil munkahely
megbízható vállalati háttér
kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
munkaruha felszerelés

Hogy miért Téged válasszunk?

Mert:

van raktározási, áruátvételi rutinod
érvényes targonca-vezető jogosítvánnyal , gyakorlati tapasztalattal rendelkezel

Ezek lesznek a Te feladataid:

a beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele
a rád bízott technikai eszközök (pl.: targonca) előírásoknak megfelelő használata, raktári rend biztosítása
vevők udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest, XVII. kerület Szabadság utcai STAVMAT építőanyag kereskedelem
nappali, 1 műszakos munkarend, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt.