fbpx

Pozíció leírása:

Globális vezető szolgáltató partnercégünk számára Szentgotthárdra keresünk 1 műszakos munkarendben targoncavezetőket, akár tanfolyam lehetőséggel is! Valamint Villanyszerelő szakembereket 3 műszakos munkarendben!

Feladatok:

TARGONCAVEZETŐ: alapfokú végzettséggel, targoncavezetői jogosítvánnyal, számítógépes ismeretekkel. Feladatok: gyártósor kiszolgálása, kézi és gépi anyagmozgatás, bejövő kimenő alkatrészek rakodása. Pályakezdők vagy jogosítvánnyal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk! 1 műszakos lehetőség!
VILLANYSZERELŐ: villanyszerelő szakmunkás végzettség, 1-2 éves szakmai tapasztalat, 3 műszak vállalása. Feladatok: villanyszerelői feladatok végrehajtása, üzemvitel biztosítása, berendezések felügyelete, hibaelhárítás, megelőző és eseti karbantartások, dokumentációs feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

Saját állományú felvétel, határozatlan idejű munkaviszony
Versenyképes bérezés + próbaidőt követően mozgóbér, cafetéria juttatás
Multinacionális háttér
Továbbképzési lehetőség
Mentorprogram
Bejárási támogatás

Elvárások:

Alapfokú végzettség/ Szakirányú villanyszerelői szakmunkás végzettség
Műszakrend vállalása (1 műszak vagy 3 műszak)
Számítógépes ismeret
Targoncavezetői jogosítvány vagy gyakorlat/ Villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.