fbpx
A jelentkezés lezárva

Társasház vállalkozási szerződéssel hirdet HÁZFELÜGYELŐ / GONDNOK pozícióra álláslehetőséget akár azonnali kezdéssel

Feladatok:

·                a 10 emeletes 4 lépcsőházas ház takarítása, rendben tartása

·                szeméttároló edények mozgatása

·                a ház műszaki állapotának figyelemmel kísérése

·                felvonók felügyelete, liftből történő mentés

·                a ház mindennapi működéséhez szükséges javítási, karbantartási munkák szervezése, hibaelhárítás

Elvárások:

·                önálló munkavégzés

·                dolgozni akarás és tudás

·                ápolt, igényes megjelenés

·                vállalkozói igazolvány megléte/kiváltása

Mindezért kínálunk:

·                vállalkozói megállapodás szerinti díjazást

·                lakhatást kedvező feltételekkel

Jelentkezéshez szükséges:

·                fényképes önéletrajz

·                fizetési igény megjelölése

Jelentkezését a gondnokx@gmail.com e-mail címen várjuk.