fbpx
A jelentkezés lezárva

Magyar tulajdonú, ingatlanhasznosítással foglalkozó cégcsoport számára Társasházi könyvelőt keresünk.

Feladatok

  • Társasházi pénzügyi beszámoló elkészítése
  • Éves költségvetés elkészítése
  • A közös költség és egyéb kötelezettségek befizetéseinek folyamatos ellenőrzése
  • A befizetési hátralékban lévők felszólítása, valamint intézkedés annak behajtására (írásbeli felszólítás, fizetési meghagyás benyújtása, végrehajtás megindítása, jelzálogjog bejegyzéseinek ügyintézése)
  • A társasház pénzügyi forgalmának teljeskörű, naprakész könyvelése – kettős könyviteli rendszerben-, a mindenkori jogszabályoknak megfelelően
  • A számvizsgáló bizottság, valamint a tulajdonosok részére a könyvelés folyamatos ellenőrzésének biztosítása
  • Az adóhatóság felé az előírás szerinti kötelezettségek teljesítése

Elvárások

  • Könyvelői végzettség
  • Könyvelésben megszerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képességek, ügyfélorientált szemlélet
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, pontosság

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Társasháznál vagy építőipari cégnél megszerzett tapasztalat
  • Open-lak szoftver ismerete