Debreceni Plazmaferezis Központunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Technikus munkatárs

teljes munkaidőben

A CSL Plasmáról

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

A MUNKAKÖRT BETÖLTŐ FELADATAI:

A donoroktól levett plazmaegységek fagyasztásra történő előkészítése;
A plazmaegységekből laboratóriumi minták levétele steril körülmények között;
Az előkészített plazmapalackok fagyasztóba való helyezése;
A plazmapalackok fagyasztási folyamatának és az egyszer használatos eszközök raktározásának felügyelete és dokumentálása;
Laboratóriumi minták centrifugálása;
Laboratóriumi minták kezelése, csomagolása, dokumentálása;
Karbantartási, folyamatszabályozási eljárások értelmezése és betartása;
Raktári anyagok kézzel történő mozgatása;
Raktár leltár vezetése.

Elvárt végzettségek, tapasztalatok:

Minimum középfokú végzettség;
Egészségügyi végzettség vagy egészségügyben szerzett munkatapasztalat előny;
Laboratóriumi és/vagy raktározási tapasztalat előny;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office);
Grafikonok, ábrák, adatok elemzésének képessége.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen Főnix Inkubátorház

A vállalat versenyképes fizetést, bejárási támogatást és béren kívüli juttatási csomagot kínál leendő munkatársai számára.

Az állásra jelentkezők számára az adatkezelési tájékoztató itt olvasható el.

Hirdető: CSL Plasma Kft.