fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

Tejipari gépkezelő

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatod lesz:

Tejipari gyártógépsor berendezéseinek kezelése (pasztőr/ultraszűrő/tanker)
Gyártóvonalak vegyszeres mosatása, öblítése
Gyártási tételek adminisztrálása, dokumentumok vezetése
Működési változások/hibák esetén felettes azonnali tájékoztatása
Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása
Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezéseken

Elvárásaink:

Középfokú végzettség
Előny: élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat
Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
Rugalmas, terhelhető személyiség
Többműszakos 12 órás munkarend vállalása

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatás nettó 192.000 Ft/év
Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével, a munkavégzési hely megjelölésével, a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Kőröstej Kft.