fbpx
A jelentkezés lezárva

Nemzetközi villamossági- és világítástechnikai cég budapesti irodájába Területi képviselőt keresünk.

Feladatok

  • Új ügyfelek megkeresése, üzleti lehetőségek bővítése, boltok látogatása
  • A piac alapos ismerete, konkurencia figyelés, az aktuális piaci trendek és az ügyféligények folyamatos figyelemmel kísérése
  • Ügyfeleknél döntéshozók feltérképezése, velük szoros napi kapcsolat fenntartása
  • Értékesítési stratégiák megalkotása, árképzés
  • Heti jelentések/riportok időben történő, pontos elkészítése, CRM használat
  • Értékesítési prezentációk megtartása az ügyfelek számára
  • Beszállítókkal szoros kapcsolatok kialakítása és fenntartása

Elvárások

  • Releváns értékesítési tapasztalat villamossági- vagy világítástechnikai területen
  • Erős sales személyiség, műszaki véna
  • Kiváló kommunikációs- és prezentációs képességek

Jelentkezni a kék színű “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva lehet.