fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Barcsi gyártóüzemünkbe

TMK munkatárs (villanyszerelő / műszerész / lakatos)

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

Élelmiszeripari gépek és berendezések üzemképes állapotának biztosítása
Karbantartási feladatok elvégzése
Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, javítási, felújítási munkák elvégzése
Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
A végrehajtott munkák dokumentálása
Műszaki támogatás az egyes területek számára

Elvárások:

Szakirányú műszaki végzettség (villanyszerelő/műszerész/lakatos/karbantartó)
Műszaki területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kiemelkedő műszaki érzék
Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás
Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
Többműszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Hosszú távú munkalehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Modern, automata technológiák megismerése
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: Barcs

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a munkavégzési hely megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Kőröstej Kft.