fbpx

Pozíció leírása:

Tolatásvezető munkatársat keresünk a XXI. kerületbe!

Feladatok:

Ellátja a belső vasútüzemi tolatások alkalmával a tolatásvezetői munkakört a vasútüzem vezető rendelkezései alapján
Gondoskodik a tolatással kapcsolatos, az üzem biztonságára vonatkozó szabályok, előírások betartásáról
Személyesen irányítja és vezeti a belső vasútüzemi tolatást
Gondoskodik a vasúti kocsik helyes kapcsolásáról és a megfutamodás elleni biztosításáról

Amit kínálunk:

Nemzetközi, stabil vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség
Azonnali kezdési lehetőség
Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
Szakmai továbbképzés
Innovatív közeg
Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
Minden ledolgozott munkaórára 30%-os műszakpótlék
13. és 14. havi fizetés a próbaidőt követően
Cafetéria juttatás a próbaidő után
Medicover egészségbiztosítás próbaidő lejárta után
Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívülről : autóbuszbérlet, vagy Máv-Start prémium kártya, vagy üzemanyagtérítés (30 Ft/km)
Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Elvárások:

Saját célúvasúti pályahálózaton tolatásvezetői alapvizsga
Érvényes egészségügyi alkalmassági határozat
3 évnél nem régebbiidőszakos vizsga igazolása
Az időszakos oktatásokon való részvétel igazolása
minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.