fbpx

Pozíció leírása:

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a folyamat gyorsításához.

Feladatok:

termékek összeszerelése
csavarozás, préselés, csomagolás, címkézés
kommunikáció angolul
munkavégzés a szerelőszigeten kiscsoportban: mindenki egy-egy munkafolyamatot végez

Amit kínálunk:

munkavégzés 2 vagy 3 műszakban
alapbér végzettség és tapasztalat függvényében
emelt műszakpótlékok
cafetéria br. 40.000 Ft,
teljesítménybónusz akár 15%
tolmácsbónusz
Jutalom a jobbító tevékenységre irányuló ötletekért (megvalósulás esetén); br. 5000 Ft/ ötlet
céges buszjárat Budapesten belül: Göncz Árpád városközpont M, Szentlélek tér H, Raktár utca, Kaszásdűlő utca
utazási térítés; 18 Ft/km gépjárműre, tömegközlekedés 86%
munkaruha; cipő, nadrág, póló, pulóver
étkezési lehetőség; büfé (pl. szendvicsek, üdítők, csoki + menü kb. 2000 Ft alatt), nasi és ital automaták, étterem (kifőzde jellegű nagyobb kínálattal), teakonyha (hűtővel, mikróval)

Elvárások:

8 általános végzettség
hosszú távra tervezés
magyar – angol nyelvtudás!
min. középfokú angol nyelvtudás

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.