fbpx
A jelentkezés lezárva

Az UBM cégcsoport, a magyar gabona és takarmány-piac egyik meghatározó szereplője munkatársat keres kontroller pozícióba.

FŐBB FELADATOK:

  •   Részvétel az éves üzleti terv elkészítésében, annak nyomon követésében
  •   A társaság tevékenységének elemzése, management döntés-támogatás
  •   Havi- és éves zárásokban való aktív részvétel
  •   üzletág kontrolling feladatainak ellátása, részvétel külföldi beruházások projektszervezeteiben
  •   Részvétel a fedezeti ügyletek kezelésében, a fedezeti nyilvántartások ellenőrzése és elemzése
  •   Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
  •   ad hoc riportok, kalkulációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/kontrolling
  • 2-5 éves szakmai tapasztalat gyártás kontrolling területen
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások, különösen Excel)
  • Több feladat párhuzamos kezelése, stressztűrés
  • Problémafeltáró és elemző képesség
  • Integrált ügyviteli rendszerekben szerzett munkatapasztalat
  • Angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban

ELŐNY:

  •  Agrár iparágban szerzett tapasztalat
  • IFRS tapasztalat
  • Deviza fedezeti ügyletek kontrollingjában szerzett tapasztalat
  • Adatbázis kezelésben szerzett gyakorlat
  • Tableau, Jedox ismerete
  • IFS kulcs felhasználói tapasztalat
  • szerb vagy román nyelvtudás

AMIT AJÁNLUNK:

  •   széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
  •   versenyképes juttatási csomag
  •   hosszú távú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél.
  •   Fiatalos munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés, remek hangulat
  •   családbarát munkahely.

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

A pályázatokat a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva várjuk.