fbpx

Feladatok:

Az üzlet professzionális vezetése és a csapat menedzselése a cég által meghatározott kereskedelmi szempontok alapján

Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása, valamint a riportok elemzése

Csapat vezetése, feladatok koordinála és delegálása, valamint azok folyamatos ellenőrzése, priorizálás

Elvárások:

Középfokú végzettség érettségivel vagy felsőfokú végzettség

Minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezel egy (ruha) kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban

Visual merchandising tevékenységben jártas vagy

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Teams, Outlook, stb.)

Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességed

Példa értékű teherbírásod van

Előnyt jelent:

Angol nyelvtudás

Ruházati kiskeresedelmi cégnél szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálnak:

Versenyképes fizetés

Üzlet forgalma után járó bónusz

Kedvezményes vásárlási lehetőségek

Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek

Helyi és távolsági tömegközlekedési bérlettámogatás

Dinamikus és támogató munkakörnyezet

Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapat

Részvétel egy sikeres és folyamatosan növekvő vállalat életében

Munkavégzés pontos helye:

Nagykáta

Munkaidő:

Nyitva tartáshoz igazodva.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed,

küldd el számunkra magyar nyelvűönéletrajzodat

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hirdető: BECK AND PARTNERS Kft.