fbpx

Tecnica Ungheria Kft.

Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely jelenleg 10 országban 6 féle gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több mint 3.150 főt foglalkoztat. Termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Termékportfoliójához tartoznak a Blizzard-Tecnica, Lowa, Moon Boot®, Nordica, and Rollerblade® termékei. Nagykállói gyártóüzemünk bővítése során keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

Varró munkatársat egy műszakos munkavégzésre

Feladatok: Sícipő bélés komponenseinek a varrása.

Elvárás:

Hasonló munkakörben szerzett varrási tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
Különböző varrási műveletek ismerete
Minőségi tudatosság

Előny:

Cipőfelsőrész készítő végzettség
Oszlopos varrógép használatának ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
8 órás munkavégzés
K&H SZÉP kártya – cafeteria
Teljesítményre ösztönző juttatási rendszer
Ingyenes céges buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza Újfehértó és Érpatak.
Munkába járás támogatása- 30.-Ft / km költségtérítés gépkocsival, vagy bérlet hozzájárulás

Munkavégzés helye: Nagykálló

Amennyiben szimpatikus Önnek a lehetőség, úgy várjuk önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva vagy érdeklődjön a 06 – 42 / 887363 – as telefonszámon.

Hirdető: Tecnica Ungheria Kft.