Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt munkatársakat vegyésztechnikus munkakörbe.
A munkahely Budapest XVIII. kerület határában, Gyálon található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

Feladatok:

A gyártáshoz szükséges anyagok, csomagoló oldatok és teszt oldatok elkészítése a vonatkozófolyamatleírások, receptek és gyártási utasítások alapján QA controll elvárásoknak megfelelően
Laboratóriumi mérőműszerek, berendezések, tartályok és a hozzá tartozó eszközök kezelése, üzemeltetése
Gyártási adminisztrációk vezetése rendszerekben
Vegyszerek kezelése, raktározása készlet mozgatása és leltározása
ADR hulladékok kezelése
Részvétel a GMP rendszer működtetésében

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés
Cafetéria és bónusz
Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
Ingyenes céges buszjáratok
Kiemelt bejárási támogatás

Elvárások:

Középfokú, szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség (szakirányú végzettség)
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Hasonló területen szerzett legalább egy éves tapasztalat

Munkaidő

3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
Gondoljon csak bele: Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kiskunlacháza, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen néhány kattintással!

Hirdető: Humán Centrum Kft.