Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villamossági karbantartó

Feladatok:

A karbantartási csapat tagjaként a termelő, kiszolgáló berendezések karbantartása, valamint az épületek fenntartása, karbantartása:

A folyamatosan üzemelő gyártó- és feldolgozógépek villanyszerelési és műszerjavítási feladatainak, valamint az üzemcsarnokok, épületek fenntartási, karbantartási feladatainak ellátása,
Villamos berendezések, villamos hálózatok javítása, 0,4 kV-os hálózat és kapcsolótéri javítások végzése,
Folyamat vezérelt technológiai berendezések vezérlésének ellenőrzése, hibafeltárás, javítási feladatok végzése,
Pneumatikai rendszerek karbantartása, javítása,
Önálló munkavégzés a villanyszerelési- és műszertechnikai javítási, karbantartási munkák területén a műszaki vezetők utasítása, valamint a kézhez kapott tervdokumentációk alapján.

Elvárások:

Szakirányú – villanyszerelő -végzettség,
Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat,
3-5 éves szakmai gyakorlat termelő cégeknél,
Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
Hatékony, gyors, önálló munkavégzés,
Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség,
Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása.

Előnyök:

Targoncavezetői, darukezelői jogosítvány,
Kazánkezelői végzettség, vízkezelési tapasztalat,
Elektrikusi végzettség, tapasztalat.

Munkaidő:

Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.

Amit kínálunk:

versenyképes alapbér,
bónusz,
határozatlan idejű munkaszerződés,
kiemelkedő cafeteria,
utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait – Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Hirdető: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.