fbpx

Uplift Your Career with Corinthia Budapest!

Főbb feladatok:

Épületeink elektromos berendezéseinek karbantartása, villamos üzemeltetése és javítása
A felmerülő hibák javítása
Besegít a gépészeti karbantartásokba, elvégzi a meghibásodott, vagy karbantartásra szoruló eszközök elektromos kikötését, majd javítás/karbantartás utáni visszakötését (pl.: szivattyúk, motorok, ventilátorok stb.)
Javaslat tétel a szükséges karbantartási feladatokra
Gondoskodik róla, hogy a szükséges alkatrészek raktáron legyenek, az üzletmenet folytonosságának biztosítása érdekében.

Elvárások:

Erősáramú villanyszerelő végzettség
Legalább 3 év szakmai tapasztalat a főbb feladatoknak megfelelően preferáltan szállodai környezetben
Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége
Pontos, precíz és biztonságos munkavégzés
Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

Luxus szállodai munkakörnyezet
Cafetéria
Személyzeti étkezés a műszak alatt
Magán egészségbiztosítás
Egyenruha mosoda szolgáltatással
Nemzetközi Corinthia kedvezmények
Munkavállalói elismerési díjak és események
Tanulási és fejlődési lehetőségek

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk.

CORINTHIA BUDAPEST,

corinthia.com

MAGYARORSZÁG

Hirdető: Corinthia Hotel Budapest