fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

Villanyszerelő

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatok:

Élelmiszeripari gépek és berendezések üzemképes állapotának biztosítása
Karbantartási feladatok elvégzése
Váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása
Javítási, felújítási munkák elvégzése
Folyamatos termelés műszaki feltételeinek biztosítása
A végrehajtott munkák dokumentálása
Műszaki támogatás az egyes területek számára

Elvárások:

Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő)
Műszaki területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kiemelkedő műszaki érzék
Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás
Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
Többműszakos munkarend, ügyelet vállalása

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Hosszú távú munkalehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
Határozatlan idejű munkaszerződés, stabil munkahely
Versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatások: SZÉP kártya, dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi u. 20.

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Kőröstej Kft.