Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk komáromi munkaterületre munkatársakat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ / VILLANYSZERELŐ SEGÉD

Az álláshoz tartozó elvárások

Amit kérünk a villanyszerelőktől:

Szakirányú végzettség

Legyen megbízható, lojális, pontos

Előny a B kategóriás jogosítvány, saját jármű

Főbb feladatok, munkák

Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola stb.

Újépítés áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső stb.

Vezetékezés, kábelezés

Szerelvényezés

Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése

Villamos gépek bekötése stb.

Amit kínálunk

Stabil munkahely

Kiszámítható munkavégzés

Korrekt jöveledelem

Munakvégzéshez szükséges, minőségi szerszámok biztosítása

Munkaruha

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát:

Hirdető: WORKLIFE Hungary