fbpx

Pozíció leírása:

Feladatok:

erősáramú berendezések üzemeltetése
villamos, illetve gépész jellegű hibák elhárítása
üzemelteti az erősáramú installáció alapvető készülékeit
hibafeltárás hibakeresés
villamos hajtásokat üzemeltetése, karbantartása
a motorvédelem és túláramvédelem eszközeinek beállítása, alkalmazása
az érintésvédelmi módok alkalmazása, ellenőrzése
szerelői ellenőrzések végezése
villamos és mechanikai kötéseket készítése
villamos kapcsolások értelmezése
villamos méréseket végezése
berendezések feszültség alá helyezése
villamos berendezések feszültségmentesítésének végezése
felszerelni/összeszerelni a vezérlések készülékeit
felszerelni/összeszerelni a szabályozások készülékeit
villamos hálózatok és berendezések ellenőrzésével, felülvizsgálatával kapcsolatos egyszerű méréseket végezni
villamos gépeket szállítani, telepíteni, üzembe helyezni és üzemeltetni
számítógépes, mikroprocesszoros, mikrokontrolleres és PLC-vel irányított ipari folyamatokat szerelni, üzemeltetni
kapcsolószekrényeket rajz alapján összeszerelni
kapcsolószekrények készülékeit üzemeltetni

Amit kínálunk:

Fizetésed a feladatod kiemelt jellegére figyelemmel kerül meghatározásra
Cafetéria juttatás
Munkába járás támogatása ingyenes buszjáratokkal, költségtérítéssel
Biztonságos stabil nagyvállalati működés mellett családias légkör
Innovatív, modern munkakörnyezet, folyamatos fejlődés a műszaki adottságok tekintetében
Teljeskörű betanulás és képzés. Gyakorlott kollégák jelenléte
Jó fej támogató vezetőség és kollégák
Munkatárs ajánlási bónusz

Elvárások:

Villanyszerelő, villamosberendezés-összeszerelő vagy erősáramú villanyszerelő végzettség
Erősáramú berendezésekkel szerzett tapasztalat
Villamos gépek alapvető jellemzőinek ismerete
Egyszerűbb méréstechnikai elvek és eszközök ismerete
Gépkarbantartói gyakorlat
Problémamegoldó hozzáállás
12-órás két műszakos munkarend vállalása

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.