fbpx

Pozíció leírása:

Debrecen legnagyobb autógyártó vállalatába keresünk villanyszerelő kollégát 2 műszakos munkarendbe!

Feladatok:

A villamos energia ellátási feladatok végrehajtásában történő közvetlen operatív munkavégzés
Hibabejelentések kezelése, hibák megoldása
A szakmai terület tevékenységével kapcsolatos ellenőrzési, karbantartási és javítási munkálatok elvégzése
A szakmai terület működési hiányosságainak feltárása, javaslattétel a munkamódszerének javítására
Munkavédelmi, szakmai és munkafolyamat utasítások megismerése, ezek betartása
A szolgáltatási területhez kapcsolódó eltérések feltárása, dokumentálása

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér tapasztalati szint alapján
Mozgóbér – próbaidő után, a havi alapbér 8,33 %-a
Cafeteria

Elvárások:

Szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
Épületüzemeltetési és épületautomatizálási ismeretek
Problémamegoldó képesség
MS Office ismeret
Szolgáltatói és rendszerszemlélet

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.