fbpx

Feladatok

-Vásárlók segítőkész kiszolgálása
-Pénztári munka
-Áruk folyamatos feltöltése
-Az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása
-Értékesítés támogatása

Elvárások

-Minimum Középfokú végzettség
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, levelezés, internet)
-Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
-Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

-Raktározásban szerzett tapasztalat
-Vectory rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
-Angol nyelv ismerete
-Olyan munkatársat keresünk, aki szívesen megismeri és megtanulja a cégünk által használt vállalat irányítási rendszert, és képes lesz azt hatékonyan használni.

Amit kínálunk

-Jól együttműködő, lelkes csapat és kellemes munkahelyi légkör;
-Egy hosszú távú munkalehetőség új ismeretekkel, kihívásokkal, hasznosítható tudással és szemlélettel.
-Versenyképes fizetés
-Teljes munkaidős bejelentés
-Rugalmas munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, megjelölt bérigénnyel az allas@vta.hu emailcímre.