fbpx

A vizuális ellenőrzés folyamatainak megismerése, elvégzése.
A termékek vizuális ellenőrzése kozmetikai hibákra a dokumentációkban előírt módon.
Szükséges dokumentációk kezelése, vezetése az előírt szabályoknak megfelelően.
A gyártás során talált hibás termékek zárolása.
A jelentkező hibák jelzése és dokumentálása a minőségügy és a termelés felé.
A munkahelyen lévő berendezések szakszerű, önálló kezelése.
Felfedezett hibák és problémák azonosítása, és továbbítása a szükséges személyeknek.
A gépek és környezetének tisztán tartása.

Elvárások / Requirements

8 általános iskolai végzettség (középfokú iskolai végzettség előnyt jelent)
minimum 2 éves releváns tapasztalat
sikeres tesztírás és interjú
4 műszakos munkarend vállalása
jó látás és kézügyesség
önálló, precíz és megbízható munkavégzés

Amit nyújtunk / Benefits

2468.-Ft bruttó alap órabér
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria havi nettó 37.500.-Ft
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz
Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a b.burian@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft