fbpx

Pozíció leírása:

Lukácsházi partnercégünk részére keresünk 4 műszakban Vizuális ellenőr pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel magyarországi vagy svájci betanulással! Elkötelezett vagy a minőség iránt? Van egy jó ajánlatunk a számodra!

Feladatok:

Termékek vizuális ellenőrzése
Megadott folyamatok követése, végrehajtása
Minőségi követelmények betartása
Könnyű fizikai munkalehetőség

Amit kínálunk:

Saját állományú felvétel, határozatlan idejű munkaviszony
Kiemelt bérezés + céges bónuszok próbaidőt követően
Téli/nyári bónusz
Bejárási támogatás tömegközlekedéssel vagy km támogatás
Ingyenes céges buszjáratok (Szombathely, Sárvár, Kőszeg és Vasvár irányokból)
Tiszta, modern munkakörnyezet
Fejlődési lehetőség

Elvárások:

Minimum általános iskolai végzettség
Termelési területen szerzett 1-2 év tapasztalat előnyt jelent
Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs képesség
Minőségtudatos szemléletmód
Kézügyesség
Sikeres tesztírás

Hirdető: WHC Személyzeti Tanácsadó Kft.