Az előírt munkautasítások, higiéniai és biztonsági előírások betartása és betartatása.
Gyártó, termelő cégnél szerzett tapasztalat.
Csomagolási részlegen dolgozó munkavállalók felügyelete, beosztása.
Számítógépes műveletek végrehajtása asztali számítógépen és/vagy szkenneren.
Csomagolási részleg gépeinek beállítása, ellenőrzése.
Készáru végleges előkészítése a kiszállításhoz.

Elvárások / Requirements

Vezetési, irányítási valamint problémamegoldó készségek, képességek.
12 órás munkarend vállalása
Megbízhatóság, önálló munkavégzés, szorgalom, teljesítmény- és csapatközpontú szemlélet.
Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség.
Középfokú iskolai végzettség (élelmiszeripari végzettség előny).
Műszaki érzék és számítógépes alapismeretek.

Előny:

Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,és német nyelv tudás előny.

Amit nyújtunk / Benefits

Biztos munkahely, egy folyamatosan növekvő vállalkozásban
Prémiumrendszer, Szép-Kártya valamint chip kártya (ital- és snack automatában felhasználható) feltöltés.
Munkábajárási támogatás (tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás)
Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
Céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
Céges munkaruha biztosítása
Rendszeres infónapok és céges rendezvények
Karrierlehetőség, szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Családias munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft