fbpx
A jelentkezés lezárva

Termelésvezető (Mobility üzletág)

Feladatai:

  • 230 fős termelés irányítása területvezetőkön keresztül, a vevői és gazdaságossági szempontok figyelembevételével
  • Munkahelyi szabályok betartatása, a biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • A termelés gazdaságosságának biztosítása. Termelési folyamatok továbbfejlesztése, új termelési folyamatok kifejlesztése és bevezetése
  • Szállítási határidők egyeztetése és megvalósítása
  • A termelés nyomon követése, munkafolyamatok ellenőrzése, az egyes termelési területeken fellépő problémák gyökérokainak keresése és azok kiküszöbölése
  • A termelés megvalósításához szükséges létszám és képzések tervezése, megvalósítása. A beosztottak motiválása
  • Gépek, eszközök, kapacitások rendelkezésre állásának tervezése és ellenőrzése
  • Beruházási tervek készítése és nyomon követése, fejlesztések megtérülésszámítása
  • Budget tervezésben való részvétel
  • Célok és mutatószámok meghatározása és teljesítése
  • Új termékek bevezetése a termelés-előkészítéssel együttműködve
  • Együttműködés a társterületekkel és a vezetőséggel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen/ Gépészmérnök végzettség
  • Min. 5 év vezetői tapasztalat termelési területen
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban, további német nyelvtudás előnyt jelent
  • Vezetői kompetenciák: határozott fellépés, önálló döntéshozatal, kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség, következetes, gyors, precíz és felelősségteljes
  • SAP ismeret
  • MS Office magabiztos felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Nagy létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

A fényképes önéletrajzokat  magyar és a kiírás szerint angol és/vagy német nyelven a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.