A SOLVARO-nál egy nemzetközi környezet közepén találhatja magát, ahol egy motivált csapatban dolgozhat. Műszakilag kifinomult, perforált fémből készült beépülő alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk vezető autóipari és informatikai beszállítók számára. Sikeres és fejlődő vállalatként magas szakmai színvonalat képviselünk. Nyitott és elismerő vállalati kultúrát teremtünk. Átlátható struktúrákkal és a személyes felelősségvállalás szabadságával teret biztosítunk az Ön egyéni fejlődésének.

Feladatok:

A vállalat területén lévő elektromos eeszközök, berendezések javítása és karbantartása.
Elektromos alkatrészraktár kezelése, raktár nyilvántartás, beszerzés ügyintézés.
Váratlan meghibásodások számának és idejének csökkentése.
Új alkatrészek beszerzésére javaslat.
Elektromos berendezések műszaki állapotának és munkabiztonságának nyomon követése, javítása.
Gyors hibaelhárítás érdekében azonnali alkatrész beszerzés.
Kapcsolattartás a termelő területekkel
Karbantartási tevékenység minőségének javítása.
Szükség szerint részvétel a gépek telepítésében, mozgatásában, áttelepítésében, beüzemelésében.

Elvárások:

Villanyszerelő – műszerész képesítés – szakmunkás bizonyítvány – technikus oklevél
Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
Önállő és felelősségtudatos személyiség, precizitás, igényesség
Erős csapatszellem, azonosulás a szervezet céljaival
MS-Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

Modern munkahely egy jól felszerelt infrastruktúrával rendelkező nemzetközi vállalatnál
Nyitott és rugalmas csapat a szekszárdi telephelyen
Minden részfeladatra kiterjedő betanulási folyamat, támogató munkakörnyzet, versenyképes jövedelem
Határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
Felelősségteljes, változatos munkaterület
Béren kívüli széleskörű juttatáscsomag (pl. Cafeteria, +1 nap szabadság, utazási költségtérítés)
Fejlődési lehetőségek és továbbképzések

Kérjük, jelentkezéséhez önéletrajzát is csatolja!

Előnyt jelent:

ERP-rendszerben szerzett tapasztalat
CNC Gépbeállítói gyakorlat

Hirdető: Humán Centrum Kft.