fbpx
A jelentkezés lezárva

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása. A legújabb beruházásunk keretében egy új keverősort telepítünk Nyíregyházán, gumiipari kompetenciaközpontot hozunk létre.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (GU)

Feladatok

  • A minőségirányítási osztály operatív és szakmai irányítása.
  • A minőségirányítási rendszer működtetése és folyamatos optimalizálása.
  • Belső és külső auditok (vevő-, szállító-, rendszer-, folyamat- és termék ellenőrzések) előkészítése és végrehajtása.
  • A vevők igényeinek felmérése és elégedettségük biztosítása.
  • A folyamatok és a termelés megbízhatóságának és következetességének biztosítása. A gyenge pontok azonosítása, javítása a gazdasági szempontok figyelembe vételével.
  • A minőség szempontjából releváns folyamatok figyelemmel kísérése.
  • Proaktív megoldások biztosítása minőségi adatok gyűjtésével és elemzésével.
  • Közös felelősség a panaszok feldolgozásáért, szoros együttműködésben a vevővel (a problémás esetek eseti értékelése a helyszínen az ügyfélnél).
  • Felelősség a minőség javításáért és a minőségellenőrzésért.
  • Minőségi jelentések, statisztikai értékelések és a vonatkozó dokumentumok elkészítése és kezelése. A költségvetésben meghatározott mutatók havi ellenőrzése.

Képezettség / Tapasztalat / Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Tapasztalat a menedzsmentrendszerek működtetésében (ISO 9001, előny IATF 16949, VDA) és az auditok kezelésében.
  • Tapasztalat az operatív minőségügyi folyamatokban (pl. panaszkezelés, első minta vizsgálat (vevő / beszállító), ellenőrzéstervezés).
  • Minőségmenedzsment-módszerek ismerete.
  • Magabiztos számítógépes ismeret.
  • Kiváló angol nyelvtudás, további német nyelvismeret előnyt jelent.
  • Jó kommunikációs készség, konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség.
  • Eredményorientált, elemző gondolkodás, kiváló tárgyalási készség és pontosság.
  • Tapasztalat a projektek ellenőrzésében és vezetésében, szervezési és vezetői készségek.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével

(CVO_21_QWM)

magyar továbbá angol és/vagy német nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.