fbpx
A jelentkezés lezárva

A BPS Kft., mint a piacvezető Eaton szünetmentes áramforrások magyarországi disztribútora és OEM szervizközpontja

SZERVIZMÉRNÖK
munkatársat keres

Feladatok:

  • szünetmentes áramforrások helyszíni javítása
  • új berendezések telepítése, kiszállítás előtti tesztelése, ellenőrzése, beállítása
  • karbantartások elvégzése országszerte, az előzetesen kiadott feladatok alapján önálló szervezésben, beosztásban
  • akkumulátor cserék végzése a felhasználók telephelyein

Követelmények:

  • felsőfokú villamos végzettség
  • műszaki érdeklődés, gyakorlatias hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű PC-ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • ügyféligényből, távoli helyszínből fakadó túlóra korrekt elszámolása, csúsztatás lehetősége
  • részvétel külföldi gyártói szerviztanfolyamokon
  • angol nyelvtanulás támogatása
  • villamos továbbképzések támogatása
  • személyautó munkavégzésre és magánhasználatra
  • mobiltelefon, notebook
  • korszerű munkaeszközök, szerszámok
  • teljes munkaruházat: villanyszerelő félcipő, téli kabát, farmernadrág, ing, polár kardigán, lángálló öltöny
  • kulturált munkakörnyezet új építésű telephelyünkön, Nagytarcsán az Örs vezér tértől 20 percre
  • parkoló az autók számára, parkosított kert,
  • pozitív hangulat, jókedvű társaság
  • stabil gazdasági háttér, jelentős piaci részesedés, meghatározó projektekkel

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat várunk, SZERVIZMÉRNÖK tárgyú e-mailben.