Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft. a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Kacsótai gyártóüzemünk csapatába

Gépkezelő

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatod lesz:

Alapanyagok előkészítése, tejipari gyártógépsor berendezéseinek kezelése
Gyártósori töltő – és csomagoló gépek működtetése, beállítása
Gyártott-, csomagolt termékek folyamatos minőségi kontrollja
Működési változások/hibák esetén felettes azonnali tájékoztatása
Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása
Termeléssel kapcsolatos dokumentációk precíz vezetése
Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezéseken

Elvárásaink:

Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Önálló és precíz munkavégzés, megbízhatóság
Jó állóképesség és fizikai erőnlét
Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

Angol nyelvtudás
Középfokú végzettség

Amit nyújtunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Biztos, hosszútávú bejelentett munkahely
Év végi jutalom
Céges termékcsomag juttatás
Dolgozói biztosítás
Iskolakezdési támogatás
Előrelépési lehetőség
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Kacsóta

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével, a munkavégzési hely megjelölésével, a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Várjuk jelentkezésedet!

Hirdető: Kőröstej Kft.