fbpx
A jelentkezés lezárva

Villanyszerelő munkatársunkat keressük BUDAPESTI projektjeinkre!

Feladatok:

– Erős- és gyengeáramú áramkörök kivitelezése, javítása, felújítása, karbantartása
– Szerelési terv szerinti, vagy a szerelésvezetővel megbeszélt kivitelezés
– a szerelés során felmerülő problémákról a szerelésvezető tájékoztatása, megoldásra javaslattétel
– a feladatok szakszerű, első osztályú minőségben, a munkafegyelem betartásával, határidőre történő elvégzése
– a munkavégzés során az érvényes ágazati szabványok, valamint munkavédelmi szabályok előírásainak betartása
– a munkaterület tisztaságának, rendezettségének biztosítása

Elvárások:

– szakmai képesítés és gyakorlat
– önálló munka

Amit biztosítunk:

– versenyképes fizetés, év végi bónusz
– stabil hátterű cég, hosszútávú, biztos álláslehetőség
– munkaruha, védőeszköz
– korszerű, minőségi géppark

Munkavégzés helye: Budapest

Megegyezés szerint esetleg szállást is tudunk biztosítani.

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, küldje el frissített önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: ,