A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

A Baromfi-Coop Kft. felvételt hirdet

Villanyszerelő

munkakör betöltésére.

Munkakör betöltésének feltételei:

Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus);
Elektromos kapcsolási rajzok olvasása;
Szakmai tapasztalat (1-3 év) hasonló munkakörben;
B kategóriás jogosítvány.

Főbb feladatok:

Az előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe helyezése, karbantartása;
A termelés biztonságának biztosítása;
A fellépő műszaki hibák azonnali jelzése és megjavítása;
A gépek és berendezések tervszerű megelőző karbantartása, villanyszerelése és javítása;
Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése.

Munkavégzés helye:

Nyírmada takarmány – előállító üzem.

Amit ajánlunk:

Prémium minőségű, világszínvonalú termékek gyártását végző cégcsoportnál munkalehetőséget;
Kiszámítható bérezést;
Megbízható, gazdaságilag stabil munkahelyet.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz benyújtásával a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Érdeklődni a 06 30/6363-861 telefonszámon lehet.

Hirdető: Baromfi-Coop Kft. (Master-Good Cégcsoport)