fbpx
A jelentkezés lezárva

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Áru átvétele, kiadása;
  • Áru összekészítése ügyfelek számára;
  • Raktári rend biztosítása;
  • Szállítólevelek kezelése;
  • Visszáru kezelés;
  • Leltározás.

Miért válassz minket?

  • Mi mutatja meg jobban, mint a vírushelyzet alatti működésünk: hogy stabil, megbízható, fejlesztésekben élen járó cég vagyunk;
  • Nálunk hosszú távra tervezhetsz;
  • Egyműszakos, kiszámítható munkaidő, családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények jellemeznek bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet, munkaruhát, utazási hozzájárulást biztosítunk;
  • Teljes körű szakmai támogatást kapsz felkészülésedhez, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • A vírushelyzet időszaka alatt biztosítjuk számodra a szükséges védőfelszereléseket (maszk, kesztyű, kézfertőtlenítő);

Miért szeretnek kollégáink itt dolgozni? Ha még többet szeretnél megtudni kollégáink véleményéről és cégünkről, nézd meg honlapunk Karrier menüpontját, vagy Facebook oldalunkat (Új Ház Centrum Piramis Építőház Kft)!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Raktáros/árukiadó vagy targoncás/árukiadó területen szereztél szakmai tapasztalatot
  • Keményen, szorgalmasan és pontosan dolgozol;
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel;
  • Megbízhatóság, kötelességtudat jellemez;
  • Mindig udvarias és segítőkész vagy az ügyfelekkel és munkatársaiddal;
  • Már megszerezted a targoncavezetői jogosítványt;
  • Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha rendelkezel építőipari anyagismerettel, B vagy C kategóriás jogosítvánnyal.

Szeretnél többet tudni?

Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid megadásával küldd el nekünk a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Címkék: , ,