fbpx

munkakörbe

Feladat:

Beérkező áru autóról való leszedése, minőségi, mennyiségi ellenőrzése (homlokvillás targoncával)
Beérkezés tételes átvétele
Áruk, állvány rendszerbe való betárolása, rendszerben való rögzítése PDA használatával (tolóoszlopos targoncával)
Komissiózási lista alapján, egységcsomagok csomagoló területre való komissiózása, majd megmaradt termékek visszatárolása állvány rendszerbe
Kiszállításra előkészített raklapok autóra rakodása, fuvarokmányok kezelése
Cycle Count elvégzése: előre megtervezett leltározási listák alapján, folyamatos leltározási tevékenység
Vizes takarítógéppel való takarítás
Klasszikus 2 műszak (6:00-14:30, 13:30-22:00)

Elvárások:

Erkölcsi bizonyítvány
Érettségi bizonyítvány
Meglévő, érvényes targoncás jogosítvány
vezetőüléses targonca (3324)
vezetőállásos targonca (3313)
Pár év targoncás tapasztalat
Igazolható munkavégzés tolóoszlopos targoncával
Precíz, munkájára igényes hozzáállás

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
Fiatalos, produktív légkör
Lehetőség nemzetközi team-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Fót, HelloParks

Hirdető: Ekol Logistics Kft.