fbpx
A jelentkezés lezárva

Cégünk 1996 óta foglalkozik egyedi célgépek tervezésével és fejlesztésével.

Komplex, kihívásokkal teli műszaki problémákat oldunk meg, elsősorban gépi látáson alapuló technológiával.

Legfontosabb értékeink az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, az együttműködés, a kreativitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményezőkészség.

Keressük agilis, kreatív új kollégánkat! A jelentkezéseket önéletrajzzal várjuk!

Feladatok:

  • berendezések mechanikai szerelése
  • berendezések beüzemelése, finombeállítása
  • részvétel a gépeink tesztelésében
  • részvétel a gépeink telepítésében a vevőknél
  • gyártáskísérés (hosszabb időszak is lehetséges) a telepítés és beüzemelés helyszínén

Elvárások:

  • középfokú szakmai végzettség
  • tervrajzolvasás
  • utazási hajlandóság itthon és külföldön

Előny:

  • gépszerelési tapasztalat
  • hegesztési tudás, érvényes hegesztővizsga
  • alkatrészgyártási jártasság
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • lehetőség izgalmas műszaki feladatok megoldására
  • inspiráló munkahelyi légkör
  • versenyképes juttatáscsomag