fbpx
A jelentkezés lezárva

1996 óta műszaki fejlesztéssel foglalkozunk. Érdekes műszaki problémákat oldunk meg high tech eszközökkel a legnagyobb autógyárak és beszállítóik számára. Fő profilunk a számítógépes képfeldolgozáson alapuló termékellenőrzés. Legfontosabb értékeink: az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, az együttműködés, a kreativitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményezőkészség.

Feladatok:

  • berendezések elektromos szerelése
  • berendezések beüzemelése, finombeállítása
  • részvétel a gépeink tesztelésében
  • részvétel a gépeink telepítésében a vevőknél
  • gyártáskísérés (hosszabb időszak is lehetséges) a telepítés és beüzemelés helyszínén
  • PC-szerelés és -javítás vevőknél távoli támogatással
  • társterületek (gépészet, gépvezérlés) kisebb szerelési munkáinak elvégzése

Elvárások:

  • középfokú szakmai végzettség
  • tervrajzolvasás (Eplan)
  • utazási hajlandóság itthon és külföldön (esetenként néhány hetes külföldi tartózkodással)

Előny:

  • tapasztalat kamerás rendszerek szerelésében (kamerák, világítások, optikai eszközök)
  • PC-diagnosztikai és -szerelési tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • izgalmas műszaki feladatok
  • inspiráló munkahelyi légkör
  • érdekes, változatos munka
  • nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű csapat