fbpx
A jelentkezés lezárva

Operátor munkakörbe keresünk Kollégákat a X. kerületben lévő autóelektronikával foglalkozó partnercégünkhöz.

Főbb feladatok, munkák:

  • Félkész és kész termékek előállítása
  • Berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • A szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való részvétel
  • A rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatosa fenntartása a munkaterületén
  • Adminisztrációs feladatok pontos ellátása
  • Munkatársak betanítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártásban, termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 4 műszakos munkarend vállalása (Hétfőtől – Vasárnapig, 2 nap munka 2 nap pihenő)
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • Modern, kellemes munkahelyi légkör
  • Megbízhatóság, stabil vállalat
  • Alapbér mellett műszakpótlék, teljesítmény bónusz, cafeteria
  • Dolgozói kedvezmények

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek és álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését.