Partnercégünkkel 5 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége ventillátor motorok gyártásához fűződik.

Feladatok:

Az berendezéseik önálló villamos, vagy gépész, vagy mechatronikus javítása, karbantartása
A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján
Javítás és hibaelhárítás, a technológiai gépekben

Elvárások:

Villamos,vagy gépész,vagy mechatronikus gépszerelő szakmunkás végzettség
Legalább 2 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat
Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Munkaidő

2-3 műszak vállalása

Amit kínálunk

+30%-os műszakpótlékok
100%-os túlórapótlék
Bónusz

​Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Marcali, Segesd, Nagyatád, Tarany, Iharosberény, Lábod

Előnyt jelent:

Számítógépes ismeretek
Több végzettség együttes megléte

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a kohalmi.mariann@humancentrum.hu e-mail címen is kaphat.

Hirdető: Humán Centrum Kft.