fbpx

Feladatok:

Termelési gyártóberendezések karbantartása, javítása, hibák elhárítása
Terv szerinti megelőző, illetve éves karbantartási tevékenységek
A termelő gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
Dokumentációk kezelése

Elvárás:

12 órás folyamatos munkarend vállalása
Szakmunkás végzettség (gépipari szerelő/erősáramú berendezés szerelő/erősáramú villanyszerelő/elektrotechnikus)
Gyártó területen szerzett tapasztalat

Előny:

Pneumatikai/hidraulikai, PLC alapismeretek
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
Emelőgép kezelő jogosítvány (targonca)

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, területi bónusz, jelenléti bónusz)
Magas Cafeteria juttatás (alapbér 10%-a + 3000Ft, nettó juttatás)
Műszakpótlék
Kiemelkedően magas bejárás támogatás
Megbízható, stabil munkahely
Fejlődési lehetőség
Családias légkör, támogató környezet

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. tatabányai autóipari Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.