Partnercégünk kínál változatos, betanított fémipari feladatokat 800 dolgozót foglalkoztató gyárában. Pályakezdőknek és szakmát váltóknak is kiváló lehetőség.

Feladatok:

A rácsüzemben található hegesztőgépek illetve sajtológépek kezelése
Automata gépek kezelése, a gépekről kikerülő anyagok rendszerezése, összerakása
A pneumatikus és hidraulikus célgépek kezelése
A kezelt gépek, eszközök kisebb (alapszintű) beállításainak elvégzése
A gépek és a munkaterület tisztán tartása a műszak végén, illetve a hét utolsó napján
A „kísérőlapok” pontos vezetése
A karbantartási feladatok elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség
Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Munkaidő

Több műszakos munkarend

Amit kínálunk

Bejelentett munkaviszony hosszú távon
Bér: bruttó 360-410000,-Ft / hó
+30%-os műszakpótlékok
100%-os túlórapótlék és 13. havi fizetés
Teljesítményprémium
Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak Nagykanizsa, Galambok, Csurgó, Kaposvár, Keszthely, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád, Görgeteg,Csokonyavisonta Előnyt jelent:

Tapasztalat gyári környezetben

Jelenleg a felvétel szünetel, újabb felvételek január közepétől várhatóak, amennyiben így is érdekli az állás, jelentkezzen, visszahívjuk!

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, kérem, a hirdetés alatti űrlap kitöltését követően nyomja meg a hirdetés alján található “Jelentkezem most” gombot vagy keressen minket munkaidőben (H-P) a 06 70 452 9058 számon.

Hirdető: Humán Centrum Kft.