Megrendelések (alapanyagok és késztermékek) szakszerű csomagolása munkautasítás alapján
Szállításra kerülő csomagok megfelelő címkékkel való ellátása
Munkaterület rendezése és tisztán tartása
Megrendelések szakszerű kigyűjtése a tárhelyről, PDA segítségével
Kamionok fel és lepakolása targoncával, valamint hidraulikus kézi emelővel
Anyagmozgatási feladatok

Elvárások / Requirements

Alapfokú végzettség
Alapvető raktári folyamatok ismerete, gyakorlata
Jó állóképesség
Szabálykövető magatartás
Raktározásban, anyagmozgatásban szerzet tapasztalat

Előnyt jelent:

Targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca, vezetőállásos targonca, gyalogkíséretű targonca)
MS Office és SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

Alapbér + kiemelkedő juttatási csomag
Stabil, biztos munkahelyi háttér
Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
Ingyenes céges buszjárat és/ vagy bejárási támogatás
Túlórázási lehetőség

Jelentkezés önéletrajz megküldésével az a.hangay@trenkwalder.com e-mail címre vagy a +36 20 373 29 69-es számon!

Hirdető: Trenkwalder Kft