Autóalkatrészek, szerszámok gyártásával foglalkozó céghez keresünk fröccsöntő gépbeállító munkatársakat Kecskemétre.

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha tudod vállalni, hogy több műszakos munkarendben kell dolgoznod
Amennyiben rendelkezel középfokú végzettséggel és 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalattal

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Bérezésed nettó 360.000 Ft-tól indul
Nettó 30.000 Ft Cafeteria és negyedéves bónusz juttatásra számíthatsz
Utazási támogatást nyújtunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

A fröccsöntő gépeket és segédberendezéseket előírás szerint működteted és beállítod
Elindítod a gépeket, leállítod és elvégzed a szerszámcseréket, amiről dokumentációt is vezetsz
Az esetleges hibákat feltárod és azokat megoldod
Vállalatirányítási rendszerbe felviszed az adatokat

Hol fogsz dolgozni?

Kecskeméten, a Kecskemét alsó vasútállomástól pár perc sétára

Hirdető: Starjobs Magyarország